Mazur Maszyny sprzedaż używanych maszyn do drewna i metalu

Maszyny
do drewna i metalu.

Używane maszyny do drewna

Spawarka inwertorowa REHM Synergic. PRO 2 450-4

Spawarka inwertorowa REHM Synergic. PRO 2 450-4
Spawarka inwertorowa REHM Synergic. PRO 2 450-4
Spawarka inwertorowa REHM Synergic. PRO 2 450-4
Spawarka inwertorowa REHM Synergic. PRO 2 450-4
Spawarka inwertorowa REHM Synergic. PRO 2 450-4


Producent: REHM
Typ: Synergic. PRO 2 450-4
Stan maszyny: b.dobry używany
Lokalizacja: Sucha Beskidzka

Chłodzona płynem spawarka MIG / MAG ze zintegrowanym podajnikiem drutu
Zakres nastaw prądspawania  45A/16V - 450A/36,5V
Masa ca.130kg


Technologia SMC - Smart Machine Control
Opracowana przez Rehm wyjątkowa koncepcja regulacji urządzeń skokowo regulowanych: Długość łuku spawalniczego regulowana jest nie tylko za pomocą pomiaru napięcia i natężenia prądu spawania ale równie poprzez cyfrowe określenie prędkości podawania drutu. Pozwala to osiągnąć rewelacyjne efekty spawania i powoduje, że obsługa jest łatwa i bezpieczna.

- SDI – Stepless Dynamic Induction
  Płynie regulowana cewka automatycznie dba o wyjątkowe właściwości zajarzenia łuku i wysoką jego stabilność podczas spawania. Doregulowanie może odbywać się ręcznie za pomocą pokrętła SDI. Umożliwa to regulację wpływu ciępła co może pozytywnie wpłynąć na ilość koniecznej obróbki po spawaniu.
- RSC – Realtime Speer Control
 Cyfrowe nadzorowanie i regulacja prędkości podawania drutu z dużą precyzją i w czasie rzeczywistym. Poprzez zastosowanie RSC zmiany w długości łuku są szybciej i efektywniej kompensowane.
- CCM – Characteristic Curie Memory
 Zintegrowana w urządzeniu baza parametrów spawania z wiedzą ekspertów. Poprzez wybór zestawu rodzaju i średnicy drutu oraz poziomu napięcia prądu spawania synergicznie dobiera się wcześniej ustawione parametry spawania. Podczas spawania aktualne wartości parametrów porównywane są zparametrami ustawionymi i w razie konieczności natychmiast korygowane.
- RMI – Rehm Machine Interface
 Pulpit sterowniczy urządzenia jest niezwykle prosty i gwarantuje unkanie pomyłkowego wyboru. Prosty wybór parametrów ułatwia prace spawaczowi i pozwala na minimalizowanie błędów i minimalizuje czas ustawiania urządzenia.

   powrót

Copyright MazurMaszyny.pl

maszyny do obróbki metalu, frezarki do metalu, maszyny do drewna, maszyny do obróbki drewna, maszyny stolarskie, obrabiarki do drewna, maszyny do metalu, frezarki do drewna, prasa do fornirowania, strugarka, czopiarka, szlifierka, grubościówka, wyrówniarka, obrabiarki numeryczne, czopiarka do drewna, szlifierka, obrabiarki do drewna, wyrówniarka do drewna, maszyny stolarskie, używane maszyny do drewna, używane maszyny do metalu, używane maszyny do obróbki drewna, używane maszyny do obróbki drewna, maszyny do drewna, używane szlifierki, używane czopiarki, używane maszyny numeryczne, używane maszyny